Pherobank vermarkt zelfstandig feromonen
Pherobank gaat zelfstandig insecten- en plantengeurstoffen produceren en verkopen. Het bedrijf is via Plant Research International (PRI) onderdeel van Wageningen UR.
Pherobank is vooral bekend vanwege de ontwikkeling van een lokstof voor de bestrijding van de tomatenmineermot Tuta absoluta.
De wetenschappers Frank Griepink en Henk Swarts gaan zich met Pherobank vooral richten op het identificeren en produceren van tot dusver onbekende feromonen van insecten en planten.
Feromoondispensers en vallen
Op korte termijn wil Pherobank de laboratoriumcapaciteit uitbreiden om de productie van feromoondispensers en bijbehorende vallen te vergroten. In totaal zijn 180 verschillende feromonen en 500 feromoonreferentiestoffen verkrijgbaar.
Pherobank blijft voorlopig werken vanuit de vestiging van PRI in Wageningen. Ook in de toekomst zal het bedrijf samen met Wageningen UR onderzoeksprojecten uitvoeren om de kennis over nieuwe feromonen en de toepassingsmogelijkheden te vergroten.
Expertise
De expertise van Pherobank is tamelijk uniek. Wereldwijd zijn slechts een handvol bedrijven goed in staat om feromonen te produceren.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6M 125 trekker (LIE) #783087
Gebruikt, P.O.A.
-

Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
-

Kuhn FC280F Frontmaaier
1999, € 2.200
-

Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag9° / 2°5 %
-
Vrijdag9° / 1°5 %
-
Zaterdag8° / 1°15 %











