Friesland Bank gaat naar Rabobank
De Friesland Bank gaat samen met de Rabobank. Dat hebben beide banken vanmorgen bekend gemaakt.
Aanleiding voor deze stap is met name de huidige economische crisis. De resultaten van de Friesland Bank staan onder druk. Dat maakt de vereiste versterking van het eigen vermogen, volgens de nieuwe Basel-3 regels, erg moeilijk.
Niet verantwoord
De raad van bestuur van Friesland Bank heeft vastgesteld dat het streven naar een zelfstandig voortbestaan niet langer verantwoord is tegenover haar klanten en medewerkers. De raad van commissarissen en de Stichting Friesland Bank zijn het daar mee eens.
Voor het samengaan van de klanten, medewerkers, vestigingen en activiteiten van Friesland Bank met het netwerk van lokale Rabobanken wordt 2 jaar uitgetrokken. In deze periode is de werkgelegenheid van de betrokken medewerkers van Friesland Bank gegarandeerd.
Toestemming
Friesland Bank wordt in eerste instantie een 100% dochter van Rabobank Nederland . De toezichthoudende instanties (DNB en NMA) hebben toestemming verleend voor het per direct samengaan van Friesland Bank met Rabobank.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt 312 LSA
1993, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X147R (HA) #692771
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6120M (SB) #692396
Gebruikt, P.O.A.
-
Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag22° / 5°0 %
-
Zondag23° / 7°0 %
-
Maandag23° / 8°0 %