Afspraken over huisvesting werkers
In Den Haag hebben overheden en bedrijfsleven afspraken gemaakt over het realiseren van goede huisvesting voor werknemers elders uit de EU. LTO Nederland doet ook mee.
Het rijk, gemeenten, woningcorporaties, de uitzendbranche, werkgevers- en werknemersorganisaties ondertekenden een 'Nationale verklaring' die er aan moet bijdragen dat de arbeidsmigratie in goede banen wordt geleid. Doel is te komen tot concrete afspraken voor huisvesting in 8 regio’s begin 2013.
Actieve aanpak
De betrokken organisaties beloven dat ze meedoen aan een actieve aanpak die zowel lokaal als regionaal leidt tot méér en betere tijdelijke huisvesting. Uitgangspunt daarbij is de huisvestingsnorm die werkgevers- en werknemersorganisaties met rijk en gemeenten hebben ontwikkeld.
De organisaties richten zich op 8 regio's met de grootste aantallen arbeidsmigranten: de stadsregio's Rotterdam en Amsterdam, het stadsgewest Haaglanden, West-Brabant, Limburg en de regio’s West-Friesland/Noord-Holland Noord, Holland Rijnland en het Samenwerkingsverband Regio Eindhoven.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (LIE) #781764
Gebruikt, P.O.A.
-

Kubota M4072 4 WD trekker
2018, P.O.A.
-

John Deere 5100M trekker (ETT) #782329
Gebruikt, P.O.A.
-

Rumptstad Stoppelploeg
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag23° / 12°10 %
-
Zaterdag27° / 11°0 %
-
Zondag30° / 14°0 %










