Gezocht: nieuwe ideeën rond ons eten
Gisteren is het startschot gegeven voor de zogenoemde Food Challenge. Het social media-project wil mensen uitdagen te komen met ideeën voor de toekomst van ons voedsel.
De Food Challenge 2020 is een samenwerkingsproject van onder meer www.nederlandbloeit.nlNederland Bloeit en www.food2market.nl/Food2market.
Social media
Centraal in het project staat het Facebook-platform www.foodchallenge2020.comwww.foodchallenge2020.com. Maar naast Facebook worden ook andere social media ingezet waaronder Twitter.
In 4 aparte ‘challenges’ wordt Nederlanders gevraagd met creatieve ideeën te komen rond het thema. Het kan daarbij bijvoorbeeld gaan over eten als sociale bezigheid, gezondheid of gemak. Via de website worden mensen uitgedaagd het voedsel van morgen te beschrijven. Dat kan in beeld, maar ook in tekst of film.
Hoofdprijs
Algemeen directeur van ZLTO Elies Lemkes-Straver is één van de juryleden van de Food Challenge. Verder is onder meer Dick Veerman, bekend van www.foodlog.nlFoodlog, jurylid. Hij of zij met het beste idee wint een reis ter waarde van € 1000.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger Torro 5100 L
2009, P.O.A.
-

John Deere 6R 215 trekker (ETT) #778489
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (REU) #778490
Gebruikt, P.O.A.
-

AS Motor 1040 YAK 4WD (HAE) #31196
Gebruikt, € 13.948
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag23° / 12°10 %
-
Zaterdag27° / 11°0 %
-
Zondag30° / 14°0 %










