Werklozen aan de slag als hulpboer
Zo'n 7 werklozen werken sinds 1 februari als hulpboer op Hoeve Biesland in Delfgauw. Het gaat om een re-integratietraject van gemeente Delft.
De hulpboeren helpen mee met het verzorgen van het vee, onderhoud van natuur rond de boerderij en allerlei ander klussen.
'Binnen 2 maanden willen we 20 man aan de slag hebben', vertelt veehouder Jan Duijndam van Hoeve Biesland. 'Gemeente Pijnacker, Zoetermeer en deelgemeente Ypenburg hebben al belangstelling getoond.'
Rust
'De huidige hulpboeren zijn door gemeente Delft gestuurd met als doel om aan een baan te komen. Vaak zit er een verhaal achter deze mensen, het gaat om zwaardere gevallen', aldus Duijndam. 'Hier kunnen ze in alle rust weer gaan werken, waarbij ze ook zelfvertrouwen opbouwen.'
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Deutz Fahr 6230 TTV Warrior (ZIJ) #778003
Gebruikt, P.O.A.
-

Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
-

Claas trommelmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6155M trekker (DRO) #705202
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag23° / 12°10 %
-
Zaterdag27° / 11°0 %
-
Zondag30° / 14°0 %










