Werklozen aan de slag als hulpboer
Zo'n 7 werklozen werken sinds 1 februari als hulpboer op Hoeve Biesland in Delfgauw. Het gaat om een re-integratietraject van gemeente Delft.
De hulpboeren helpen mee met het verzorgen van het vee, onderhoud van natuur rond de boerderij en allerlei ander klussen.
'Binnen 2 maanden willen we 20 man aan de slag hebben', vertelt veehouder Jan Duijndam van Hoeve Biesland. 'Gemeente Pijnacker, Zoetermeer en deelgemeente Ypenburg hebben al belangstelling getoond.'
Rust
'De huidige hulpboeren zijn door gemeente Delft gestuurd met als doel om aan een baan te komen. Vaak zit er een verhaal achter deze mensen, het gaat om zwaardere gevallen', aldus Duijndam. 'Hier kunnen ze in alle rust weer gaan werken, waarbij ze ook zelfvertrouwen opbouwen.'
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (ZUI) #781761
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 1570 INCL 72" RD MAAIDEK (MOL) #781072
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn VariMaster L OL 4 ET
2024, P.O.A.
-

Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, € 18.500
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag9° / 2°5 %
-
Vrijdag9° / 1°5 %
-
Zaterdag8° / 1°15 %










