Al bijna 100 Schmallenberg-besmettingen
Het aantal besmettingen met het Schmallenberg-virus is opgelopen tot 98. Dat blijkt uit recente cijfers van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA).
Inmiddels is het virus vastgesteld bij 4 rundveehouderijen, 5 geitenbedrijven en 89 schapenbedrijven. Bij 279 bedrijven die een melding hebben gedaan, is het virus niet aangetroffen.
Eigenaren van misvormd geboren lammeren of kalveren zijn verplicht melding daarvan te doen bij de NVWA. Deze meldplicht geldt sinds 20 december. Onderzoek moet uitwijzen of het om het Schmallenberg-virus gaat. Bij 97 bedrijven is het onderzoek nog gaande.
• Lees meer over dit virus in het www.nieuweoogst.nu/scripts/edoris/edoris.dll?tem=LTO_TEXT_VIEW&doc_id=1584676&h=Schmallenberg-virus Schmallenberg-dossier.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Claas Tractor Arion 530 (LH) #181171
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6215R (LH) #30354
Gebruikt, P.O.A.
-
GA4101GM
Gebruikt, € 1.950
-
John Deere Tractor, compact 4066R (MM) #694705
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Woensdag31° / 18°65 %
-
Donderdag23° / 15°20 %
-
Vrijdag24° / 11°15 %