Al bijna 100 Schmallenberg-besmettingen
Het aantal besmettingen met het Schmallenberg-virus is opgelopen tot 98. Dat blijkt uit recente cijfers van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA).
Inmiddels is het virus vastgesteld bij 4 rundveehouderijen, 5 geitenbedrijven en 89 schapenbedrijven. Bij 279 bedrijven die een melding hebben gedaan, is het virus niet aangetroffen.
Eigenaren van misvormd geboren lammeren of kalveren zijn verplicht melding daarvan te doen bij de NVWA. Deze meldplicht geldt sinds 20 december. Onderzoek moet uitwijzen of het om het Schmallenberg-virus gaat. Bij 97 bedrijven is het onderzoek nog gaande.
• Lees meer over dit virus in het www.nieuweoogst.nu/scripts/edoris/edoris.dll?tem=LTO_TEXT_VIEW&doc_id=1584676&h=Schmallenberg-virus Schmallenberg-dossier.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 150 trekker (REU) #782477
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501 TO schudder
Gebruikt, € 4.950
-

JOHN DEERE 1026R COMPACTTREKKER (WOL) #781316
Gebruikt, P.O.A.
-

Honda HF2417K4 HB
2018, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag9° / 2°5 %
-
Vrijdag9° / 1°5 %
-
Zaterdag8° / 1°15 %










