Delflands gemalen nog aan
Ondanks de vorst pompen Delflands gemalen nog altijd water weg. Door de regenval in de afgelopen periode is de hoeveelheid water nog te groot om gemalen stop te kunnen zetten.
Dat meldt het hoogheemraadschap van Delfland. 'Wel hoeft er elke dag minder gemalen te worden, de hoeveelheid water slinkt. Blijft het vriezen dan kunnen de gemalen uiteindelijk stoppen met pompen.'
Op dit moment zet Delfland alle gemalen naar handbediening in plaats van de automatische bediening. Daardoor kan elk moment worden bekeken of de gemalen aan gezet moeten worden en wanneer het beste moment is. Dit om de ijsaangroei zoveel als mogelijk te bevorderen.
Waarschuwing schaatsers
Het waterschap waarschuwt schaatsers uit de buurt van gemalen te blijven. 'Die trekken het water aan en daarmee slijt het ijs van onder af.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kverneland Kverneland LD100-200 5 schaar Packo-Mat
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (KOU) #778128
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland EG 100-300 (MAA) #690745
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF17003T NIEUW
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Maandag20° / 9°10 %
-
Dinsdag20° / 10°10 %
-
Woensdag22° / 12°60 %










