'Niets aan de hand met Reiderwolde'
Bij de aanleg van het natuurlijk gebied Reiderwolde bij Blauwestad is geen oneigenlijk gebruik gemaakt van subsidies. Dat antwoordt het provinciebestuur op vragen van de PvdA-Statenfractie.
De fractie stelde de vragen naar aanleiding van een artikel in de Volkskrant, eind december vorig jaar. Hierin meldde de krant dat de beheerders, onder toeziend oog van de toenmalige gedeputeerde Henk Bleker, te veel subsidie voor het www.reiderwolde.nlparticulier natuurproject hebben gekregen.
Volgens gedeputeerde Wiebe van der Ploeg is er niets aan de hand en kloppen de cijfers in het artikel in de Volkskrant niet. 'Er zijn zaken bij elkaar opgeteld die niet bij elkaar opgeteld hadden moeten worden', zei hij voor RTV Noord.
Regels
Groningen meldde eerder al dat ze ervan uitging dat alles keurig volgens de regels is verlopen. Ook mede-eigenaar en schapenhouder Ab van Middelkoop zei toen dat alles 'netjes' was gebeurd.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-

Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
-

Deutz Fahr 6165.4 TTV (ZIJ) #778001
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (BEN) #781584
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zaterdag21° / 6°10 %
-
Zondag19° / 8°10 %
-
Maandag13° / 5°50 %











