F-16 voert inspectie uit boven Eemskanaal
Een F-16 van de luchtmacht controleerde vanmiddag de toestand van de dijklichamen en kades van het Eemskanaal en Winschoterdiep. Dat gebeurde op verzoek van Veiligheidsregio Groningen.
Tijdens de verkenningsvlucht werd het het RecceLite-systeem gebruikt. De daarmee geschoten infraroodbeelden worden vergeleken met die van 2 weken geleden. Toen vloog ook een F16 over het gebied.
De kist is net weer op Vliegbasis Volkel geland. De beelden worden op dit moment door specialisten beoordeeld en daarna aan Veiligheidsregio Groningen overhandigd.
Bermbommen
Defensie gebruikt het RecceLite-systeem ook in Afghanistan bij het verkennen van routes en opsporen van bermbommen.
• Klik www.nieuweoogst.nu/scripts/edoris/edoris.dll?tem=LTO_TEXT_VIEW&doc_id=1595274&h=Wateroverlasthier voor het wateroverlastdossier.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER - 54A MAAIDEK (ZUI) #692208
Gebruikt, € 10.694
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (MOL) #692924
Gebruikt, € 5.644
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (BRU) #692917
Gebruikt, € 5.644
-

Joskin weilandbloter 2.75
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zaterdag14° / 7°10 %
-
Zondag13° / 8°10 %
-
Maandag12° / 7°20 %











