Kamp: voor 2014 eind malafide uitzendbureau
Er zijn binnen 2 jaar geen malafide uitzendbureaus meer. Tenminste als het aan minister Henk Kamp van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) ligt. 'Middelen daarvoor zijn onder meer zeer hoge boetes en desnoods sluiting.'
Kamp zei dat vandaag bij de startbijeenkomst van de Inspectie SZW. Daarin gaan sinds vandaag samen: de Arbeidsinspectie, de Sociale Inlichtingen- en Opsporingsdienst (SIOD) en de inspectie Werk en Inkomen (IWI).
Een van de speerpunten voor de Inspectie SZW is een keiharde aanpak van malafide uitzendbureaus. 'Frauderende bedrijven betalen de opbrengsten van hun gesjoemel voor 100% terug. En de al hoge boetes worden fors verhoogd. We leggen zonodig dwangsommen op en sluiten bedrijven.'
Uitbuiting, mensensmokkel en illegale arbeid
Inspectie SZW heeft als doel opsporing van uitbuiting, mensensmokkel en illegale arbeid. Verder streeft de dienst naar veilige en gezonde werkplekken voor werknemers. Daarnaast houden inspecteurs toezicht op het stelsel van werk en inkomen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X167 ZITMAAIER (ZUI) #692192
Gebruikt, € 5.417
-

Krone Krone KW 8.80/8 schudder
2004, € 4.250
-

John Deere 4066R compacttrekker (LIE) #779075
Gebruikt, P.O.A.
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL










