Kamp: voor 2014 eind malafide uitzendbureau
Er zijn binnen 2 jaar geen malafide uitzendbureaus meer. Tenminste als het aan minister Henk Kamp van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) ligt. 'Middelen daarvoor zijn onder meer zeer hoge boetes en desnoods sluiting.'
Kamp zei dat vandaag bij de startbijeenkomst van de Inspectie SZW. Daarin gaan sinds vandaag samen: de Arbeidsinspectie, de Sociale Inlichtingen- en Opsporingsdienst (SIOD) en de inspectie Werk en Inkomen (IWI).
Een van de speerpunten voor de Inspectie SZW is een keiharde aanpak van malafide uitzendbureaus. 'Frauderende bedrijven betalen de opbrengsten van hun gesjoemel voor 100% terug. En de al hoge boetes worden fors verhoogd. We leggen zonodig dwangsommen op en sluiten bedrijven.'
Uitbuiting, mensensmokkel en illegale arbeid
Inspectie SZW heeft als doel opsporing van uitbuiting, mensensmokkel en illegale arbeid. Verder streeft de dienst naar veilige en gezonde werkplekken voor werknemers. Daarnaast houden inspecteurs toezicht op het stelsel van werk en inkomen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Ford 8630 Power Shift
Gebruikt, € 29.500
-

Fendt Cutter 2940 FVP
2023, P.O.A.
-

Fendt 728 Gen7 Power-Plus Setting 2
2024, P.O.A.
-

Kverneland Taarup 80110 schudder
2010, € 7.250
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag23° / 12°10 %
-
Zaterdag27° / 11°0 %
-
Zondag30° / 14°0 %










