Eisen milieukeur varkensvlees scherper
Het Milieukeur voor varkensvlees wordt aangescherpt met onder meer regels voor antibioticagebruik en het gebruik van duurzame soja.
Ook wordt de eis toegevoegd dat alle www.smk.nl/ Milieukeur vleesvarkens van een Milieukeur zeugenbedrijf afkomstig moeten zijn.
Dat heeft de Stichtig Milieukeur bekendgemaakt. Voordat het College van Deskundigen agro/food deze criteria definitief vaststelt, houdt SMK op 24 januari een openbare hoorzitting in Driebergen.
Criteria
Het doel van de bijeenkomst is dat het College van Deskundigen agro/food zich een goede mening kan vormen over de aansluiting van de criteria op de praktijk. Ingebrachte opmerkingen worden betrokken bij de definitieve vaststelling van de criteria.
Het Milieukeur certificatieschema Dierlijke Producten - Varkens heeft een groot aantal deelnemers; naast individueel gecertificeerde varkenshouders is er een drietal varkensketens (De Hoeve, Groothedde Welzijn & Milieu en Van Rooi Meat), met meer dan 150 varkenshouders die produceren volgens de criteria van Milieukeur. Milieukeur varkensvlees is te koop bij een groot aantal slagerijen en supermarkten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Veenhuis Combi 2000
2001, P.O.A.
-
John Deere Z315E (LIE) #717249
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X147R ZITMAAIER (MOL) #692321
Gebruikt, € 4.999
-
Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Stagiair(e) Redacteur Agrarische Markten
Nieuwe Oogst - NL
Veldmedewerker Pacht Provinciale gronden (16-24 uur)
Provincie Fryslân - NL
Weer
-
Dinsdag17° / 6°30 %
-
Woensdag17° / 6°5 %
-
Donderdag15° / 9°5 %