Distributie van nieuw middel Paladin
Arkema en Certis Europe zijn een overeenkomst aangegaan voor de gezamenlijke ontwikkeling en distributie van Paladin in Europa. Het product is een nieuw grondontsmettingsmiddel tegen plagen in de grond.
De actieve stof van Paladin is dimethyldisulfide (DMDS) en vervangt wereldwijd oude grondontsmettingsmiddelen, die langzaamaan teruggetrokken worden wegens registratiebeperkingen.
DMDS is vorig jaar al geregistreerd als grondontsmettingsmiddel in de Verenigde Staten en Israël en afgelopen jaar in Marokko. Registratie van Paladin in Europa is het volgende doel.
Registratieproces
Arkema initieert het Europese registratieproces voor DMDS met een registratieaanvraag voor eind 2012. Arkema produceert DMDS in een eigen fabriek te Lacg in Zuid-Frankrijk.
Indien voorafgaand aan de aanvraag nationale autoriteiten besluiten Paladin toe te staan in enkele Europese markten, door middel van een derogatie, zijn Certis Europe en Arkema bereid hier aan mee te werken.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere Z515E ZEROTURN 48" (HEN) #692998
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T234D
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501TO schudder
2006, P.O.A.
-

Pottinger schudder 8 elements HIT910
2008, P.O.A.
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Weer
-
Zaterdag11° / 3°20 %
-
Zondag9° / 4°20 %
-
Maandag8° / 1°10 %











