Distributie van nieuw middel Paladin
Arkema en Certis Europe zijn een overeenkomst aangegaan voor de gezamenlijke ontwikkeling en distributie van Paladin in Europa. Het product is een nieuw grondontsmettingsmiddel tegen plagen in de grond.
De actieve stof van Paladin is dimethyldisulfide (DMDS) en vervangt wereldwijd oude grondontsmettingsmiddelen, die langzaamaan teruggetrokken worden wegens registratiebeperkingen.
DMDS is vorig jaar al geregistreerd als grondontsmettingsmiddel in de Verenigde Staten en Israël en afgelopen jaar in Marokko. Registratie van Paladin in Europa is het volgende doel.
Registratieproces
Arkema initieert het Europese registratieproces voor DMDS met een registratieaanvraag voor eind 2012. Arkema produceert DMDS in een eigen fabriek te Lacg in Zuid-Frankrijk.
Indien voorafgaand aan de aanvraag nationale autoriteiten besluiten Paladin toe te staan in enkele Europese markten, door middel van een derogatie, zijn Certis Europe en Arkema bereid hier aan mee te werken.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6215R trekker (SOM) #30354
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere X948 zitmaaier (MOL) #31306
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 3046R compacttrekker (ZUI) #777852
Gebruikt, P.O.A.
-

Steyr 6185 CVT
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zaterdag21° / 6°10 %
-
Zondag19° / 8°10 %
-
Maandag13° / 5°50 %











