Novemberomzet FloraHolland vrijwel gelijk aan vorig jaar
Afzetcoöperatie Royal FloraHolland meldt voor de maand november een lichte omzetdaling ten opzichte van dezelfde maand in 2024. Vorig jaar was in november het aantal veildagen één dag meer dan afgelopen maand.
De omzet voor snijbloemen daalt deze maand met 3,6 procent als gevolg van een 4,5 procent kleinere aanvoer. De gemiddelde prijs voor bloemen stijgt wel met 1 procent. De grootste prijsstijgingen komen voor rekening van chrysanten, alstroemeria en hypericum.
Voor kamerplanten en tuinplanten noteert FloraHolland een omzetdaling van 3,5 procent ten opzichte van november 2024. Voor beide productgroepen geldt dat de prijzen vrijwel gelijk zijn aan vorig jaar, maar de aanvoer is iets lager vanwege het kleiner aantal veildagen.
Wat betreft omzet doen bij de tuinplanten hippeastrum en zamioculcas het beter dan in november 2024, vooral omdat er meer is aangevoerd. Bij kamerplanten vallen de hogere omzetten op voor skimmia, ilex en pinus.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 230 trekker (REU) #775177
Gebruikt, P.O.A.
-

MERCEDES-BENZ MB TRAC 800
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER INCL 48A MAAIDEK (ETT) #692272
Gebruikt, € 6.519
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Zaterdag10° / 7°20 %
-
Zondag8° / 3°5 %
-
Maandag10° / 5°10 %

















