Europese boeren kunnen straks hoger voorschot krijgen
Boeren in Europa kunnen per 16 oktober een hoger voorschot krijgen op het aan hen toebedeelde geld voor het Gemeenschappelijk Landbouwbeleid (GLB). Het voorschot wordt verhoogd van 50 naar 70 procent.
Brussel wil hiermee tegemoetkomen aan acute geldproblemen waarmee veel boeren in de EU kampen. Dat komt met name door extreem weer en onzekerheid in de internationale handel, schrijft de Europese Commissie in een verklaring. Daarom hadden veel lidstaten de commissie gevraagd het makkelijker te maken voor boeren om een hoger voorschot te krijgen.
EU-landen mogen zelf beslissen of ze gebruik willen maken van het verhoogde voorschot voor boeren. De lidstaten krijgen het GLB-geld, dat zij vervolgens direct aan agrarisch ondernemers kunnen betalen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 720 Vario trekker (MAA) #692254
Gebruikt, P.O.A.
-

Gewichtblok 600 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
-

Honda HF2417K4 HB
2018, P.O.A.
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER (ZUI) #692965
Gebruikt, € 4.999
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Woensdag16° / 9°10 %
-
Donderdag16° / 9°10 %
-
Vrijdag15° / 8°5 %

















