Rustiger stemming in aardappelmarkt
De aardappelmarkt was de afgelopen weken bijzonder flauw. Bij een gebrek aan kopers was de handel stil en verlaten. Langzaam maar zeker is de afzet toch in wat rustiger vaarwater terechtgekomen.

De stemmingswijzer van de Belgische noteringscommissie van aardappelhandels- en -verwerkersvereniging Belgapom onderstreept dit. De wekelijkse notering van Fontane stabiliseert deze week op 7,50 euro per 100 kilo. Het sentiment daarbij is wat vriendelijker; de marktstemming verbetert van flauw naar rustig. Dat laatste geeft aan dat vraag en aanbod wat beter in evenwicht zijn gekomen.
Ook Reka-Rheinland laat de noteringen dit keer staan op het niveau van vorige week. Fontane stabiliseert ook in Duitsland op 7,50 euro per 100 kilo en Agria en Innovator noteren onveranderd op 14 euro per 100 kilo.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Novacat 302 ED
2024, P.O.A.
-
Fendt 309CAI
2006, P.O.A.
-
John Deere 7430 trekker (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
-
Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2015, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Dinsdag17° / 13°40 %
-
Woensdag21° / 10°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %