Vion verlaagt varkensprijs met 7 cent
Vleesconcern Vion verlaagt de varkensprijs deze week met 7 cent naar 1,68 euro per kilo. In de laatste week van 2024 werd de prijs al 3 cent verlaagd.

Na de feestdagen is er volgens de slachterij sprake van een overaanbod van vlees op de Europese markt. 'Dit veroorzaakt over de hele linie forse druk op de varkensvleesprijzen', constateert Vion.
In navolging van Vion verlaagt vleesconcern Compaxo de varkensprijs deze week met 6 cent per kilo naar 1,59 per kilo. Net voor de kerst verlaagde deze slachterij de prijs al met 4 cent per kilo. Daarmee komt de prijsverlaging in Nedeland in twee stappen op hetzelfde neer als de wijziging in Duitsland.
In Duitsland daalt de Vereinigungspreis van producentenorganisatie VEZG deze week ineens met 10 cent naar 1,82 euro per kilo. Daarmee zakt de prijs naar het niveau van juni 2022. Rond de feestdagen bleef de prijs in Duitsland stabiel.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case IH PUMA 185 CVX
2014, P.O.A.
-
Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-
Walker MT25I-32
2018, P.O.A.
-
Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag17° / 11°40 %
-
Woensdag21° / 8°10 %
-
Donderdag27° / 11°10 %