Danish Crown zet vleesmes in organisatie
Vleesverwerker Danish Crown snijdt stevig in de eigen organisatie. De coöperatie hoopt zo uit de crisis te komen die is ontstaan door de combinatie van hoge kosten en tegenvallende inkomsten. Ten grondslag hieraan ligt een krimp in de varkensstapel.
'Het spreekt voor zich dat we verplicht zijn om te handelen. We passen nu onze organisatie aan en concentreren ons voor 100 procent op de kernactiviteiten om zo een ??betere regeling te garanderen voor de boeren die Danish Crown bezitten', aldus CEO Niels Duedahl van Danish Crown.
Naar verwachting verdwijnen er vijfhonderd administratieve functies. Samen met andere maatregelen denkt Duedahl een kostenbesparing van 500 miljoen Deense kronen te realiseren. Omgerekend is dit 67 miljoen euro.
De CEO voorziet in de komende tijd nog meer maatregelen. Bij zijn aantreden op 1 september gaf hij al aan zich verantwoordelijk te voelen voor de kerntaken en voor het stroomlijnen van de ondersteunende functies.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 230 trekker (BEN) #779282
Gebruikt, € 174.500
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (MID) #692207
Gebruikt, € 10.891
-

Kverneland LB 100-200 4 schaar (HAE) #145326
Gebruikt, € 23.500
-

Steyr 8080A
1982, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zaterdag19° / 12°50 %
-
Zondag20° / 10°10 %
-
Maandag21° / 10°20 %














