Rabobank maakt 290 miljoen euro meer winst
De winst van Rabobank is in de eerste helft van dit jaar met 290 miljoen euro gestegen naar 2,8 miljard euro. De inkomsten namen met 6 procent toe.
De wereldwijde kredietportefeuille van de bank in de agrarische en voedingsmiddelensector steeg met 4 procent naar bijna 120 miljard euro. Het marktaandeel van Rabobank in de Nederlandse hypotheekmarkt nam wel iets af van 19,3 procent vorig jaar naar 18,6 procent in de eerste helft van dit jaar.
Volgens de bank blijft de Nederlandse economie relatief robuust. Dat is gunstig voor de bank, want dan zijn er minder kredietvoorzieningen nodig. In de eerste helft van dit jaar had de bank te maken met 279 miljoen euro aan kredietverliezen. Dat is veel geld, maar aanzienlijk minder dan de 339 miljoen in dezelfde periode vorig jaar.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-

New Holland T5.110 ElectroCommand
2021, P.O.A.
-

New Holland BOOMER 25
2019, P.O.A.
-

Toro Z-master Pro 8000
2018, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Maandag20° / 9°10 %
-
Dinsdag20° / 10°10 %
-
Woensdag22° / 12°20 %
















