Subsidie voor Limburgse boeren om water vast te houden
Waterschap Limburg stelt subsidie beschikbaar aan boeren die maatregelen nemen om water vast te houden op landbouwpercelen in Zuid-Limburg.

De stimuleringsregeling voor het teeltseizoen 2024 gaat over diverse maatregelen, waaronder de aanleg van landbouwbuffers, aardappeldrempeltjes en het optimaliseren van de groenbemesterteelt. Het waterschap heeft de aanvraagprocedure vereenvoudigd om de drempel voor deelname te verlagen.
De stimuleringsregeling is onderdeel van het programma 'Water in Balans'. Deze regeling is alleen bedoeld voor agrarische bedrijven. De aanvraagperiode loopt tot en met 31 mei 2024. Aanvragen kunnen worden ingediend via waterschap Limburg.
Wateroverlast en droogte
Het programma 'Water in Balans' van waterschap Limburg is bedoeld om wateroverlast tegen te gaan. In samenwerking met agrariërs en andere betrokken partijen wordt gezocht naar effectieve maatregelen om water vast te houden in het landelijk gebied van Zuid-Limburg, met als doel zowel wateroverlast als droogte te bestrijden.
De regeling bestaat nu twee jaar. Voor het teeltseizoen 2024 wordt de regeling opnieuw opengesteld. Daarbij wordt de aanvraagprocedure vereenvoudigd.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
MERCEDES-BENZ MB TRAC 800
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6120M (BEN) #692340
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (ETT) #691990
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (ZUI) #692561
Gebruikt, € 6.966
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zondag21° / 14°95 %
-
Maandag19° / 12°50 %
-
Dinsdag19° / 11°75 %