Platform houdt Nationale Roodbont Show
Het Platform Roodbont houdt op zaterdag 22 juni de Nationale Roodbont Show in Manege Bartels in het Overijsselse Mariënheem. Het doel is dat deze show voor roodbonte Holsteins om de twee jaar plaatsvindt.
Tijdens deze dag wordt een individuele keuring gehouden in de klassen jong, midden, oud en in de productieklasse. Dat werd dinsdag bekendgemaakt tijdens de jaarlijkse studieavond van Platform Roodbont in het Gelderse Laren. Ook is er ruimte voor dochter- en demonstratiegroepen. Voor de keuring kan iedere roodbonte Holstein worden aangemeld.
Volgens voorzitter Theo de Winter van het Platform Roodbont is de manege in Mariënheem een prima locatie. 'Hier worden vaker keuringen gehouden, bijvoorbeeld ook voor vleesvee. Bij goed weer kan het evenement ook buiten plaatsvinden.'
Roodbont op de kaart
Het Platform Roodbont wil met dit evenement de roodbonte koe nog meer op de kaart zetten. Om regionale keuringen niet in de wielen te rijden, is bewust gekozen voor hetzelfde moment dat voorheen de Nationale Rundvee Manifestatie was. 'We willen hiermee niet koeien van andere keuringen weghalen', stelt De Winter.
Overigens benadrukt de voorzitter dat dit evenement losstaat van de jaarlijkse nationale HHH-show in november in Leeuwarden. 'Als platform staan we achter de HHH-show. Een topshow, ook als het gaat om roodbont. We kiezen bewust voor een evenement in de zomer, op een ander moment.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (STE) #49806
Gebruikt, € 3.289
-

Husqvarna R318 X Benzine Frontmaaier 112cm (LIE) #39507
Gebruikt, € 5.849
-

John Deere 6110R + 623R (DAA) #704142
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 5°10 %
-
Woensdag10° / 5°20 %
-
Donderdag11° / 6°30 %













