Ook Gelderland heeft coalitieakkoord, woensdag presentatie
			Na Limburg heeft ook de provincie Gelderland een nieuwe coalitie. De BoerBurgerBeweging (BBB), VVD, CDA, ChristenUnie en SGP lieten zaterdagavond weten dat ze een coalitieakkoord hebben bereikt.
		
 
		De vijf partijen bezetten samen 30 van de 55 zetels in Provinciale Staten. Het akkoord wordt woensdag gepresenteerd. Ank Bijleveld, oud-minister van Defensie, leidde de formatiegesprekken. Na haar verkenning gaf Bijleveld al aan dat een coalitie bestaande BBB, VVD, SGP en ChristenUnie de enige mogelijkheid was voor een meerderheidscoalitie in Gelderland.
BBB, VVD, CDA, ChristenUnie en SGP zijn er uit: Gelderland heeft een coalitie akkoord! A.s. woensdag 14 juni wordt dit akkoord gepresenteerd.#coalitieakkoord #gelderland pic.twitter.com/c6ZP0fCO8L
— Provincie Gelderland (@provgelderland) June 10, 2023
Limburg bereikte vrijdag als eerste provincie een akkoord. Dat was 86 dagen na de Provinciale Statenverkiezingen op 15 maart. In de overige tien provincies wordt nog gepraat. Wel zeggen Flevoland en Drenthe ook dicht bij een akkoord te zijn.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
		 
			
		
		
		Meer marktprijzen
    
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
 
					 
					Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
- 
					 Valtra T202 (AKK) #697140Gebruikt, € 36.850 
- 
					 Fendt 728 Gen7 Power+2024, P.O.A. 
- 
					 JOHN DEERE Z545R ZEROTURN 48" (SOM) #692978Gebruikt, P.O.A. 
- 
					 JOHN DEERE 6150R PREM DD40 (MAA) #63046Gebruikt, € 55.000 
Vacatures
- Beleidsmedewerker Boomkwekerij- Royal Anthos - Hillegom
- Teamleider teelt- IBN - Schaijk
- Technisch Specialist- Pater Bloembollen - Spierdijk
- Internationaal Accountmanager- Schaap Holland BV - Biddinghuizen
- Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw- Nieuwe Oogst - NL
Weer
- 
	Zaterdag15° / 10°80 %
- 
	Zondag13° / 9°60 %
- 
	Maandag13° / 7°40 %










 
								 
								 
								 
								 
								





