CNB ziet bemiddelingsomzet naar recordhoogte stijgen
De Coöperatieve Nederlandse Bloembollencentrale (CNB) sluit boekjaar 2021/2022 af met een resultaat voor aftrek van belastingen van ruim 1,7 miljoen euro. De bemiddelingsomzet steeg naar recordhoogte: 316,7 miljoen euro.
CNB meldt dit naar aanleiding van het deze week gepubliceerde jaarverslag. De bemiddelingsomzet ligt ruim 20 procent boven het niveau van boekjaar 2020/2021. Vooral de productgroepen 'lelie' en 'tulp' scoorden afgelopen boekjaar goed.
Het jaarverslag zal verder besproken worden in de Algemene Ledenvergadering op donderdag 20 oktober. Directeur Leo van Leeuwen meldt dat in die vergadering ook het voorstel wordt gedaan om een groot deel van het resultaat van 1,7 miljoen euro via een restitutie van 10 procent aan de leden uit keren. 'De rest wordt gebruikt om ons eigen vermogen te versterken.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6155R trekker CP50 (HAE) #60521
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger schudder 8 elements HIT910
2008, € 8.250
-

Lely Hibiscus 915CD vario
2018, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (SOM) #777372
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag23° / 12°10 %
-
Zaterdag27° / 11°0 %
-
Zondag30° / 14°0 %














