Vakantiegangers bedanken thuisblijver met bloemen
Vakantiegangers die thuiskomen, bedanken degene die op hun huis heeft gepast in hun afwezigheid het meest met een bos bloemen. Dat blijkt uit onderzoek van topbloemen.nl onder bijna 3.500 respondenten.
Uit de enquête komt naar voren dat 42 procent van de respondenten op vakantie gaat of al op vakantie is geweest. Van deze vakantiegangers vraagt 80 procent iemand op het huis te passen om bijvoorbeeld voor huisdieren te verzorgen, planten water te geven of de brievenbus te legen.
37 procent van de respondenten bedankt de oppassers met een boeket. 24 procent neemt een souvenir mee uit het buitenland en 14 procent neemt de thuisblijver mee voor een etentje. De overige 8 procent geeft een fles wijn of andere drank.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER EX MAAIDEK (WOL) #692271
Gebruikt, € 5.410
-

John Deere 6195M trekker (LIE) #705715
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 826 S4 Vario Profi Plus+ RTK
2015, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Zondag25° / 13°0 %
-
Maandag27° / 13°0 %
-
Dinsdag26° / 14°0 %
















