Veevervoermiddelen uit Duitsland extra reinigen en ontsmetten
In verband met de uitbraak van Afrikaanse varkenspest in Duitsland onder gehouden varkens moeten vervoermiddelen voor evenhoevigen die terugkeren of komen uit Duitsland onmiddellijk na binnenkomst in Nederland een tweede reiniging en ontsmetting (R&O) ondergaan op een erkende reinigings- en ontsmettingsplaats, slachthuis of verzamelcentrum.
Geladen vervoermiddelen met varkens, runderen, schapen, geiten of herten worden eerst gelost waarna ter plekke een eerste R&O plaatsvindt. Vervolgens gebeurt dit nogmaals op een erkende R&O-plaats, een slachthuis of een verzamelcentrum.
Na afloop van de tweede R&O laat de transporteur het bewijs van de reiniging en ontsmetting invullen en ondertekenen door de toezichthouder van de erkende wasplaats, slachthuis of verzamelcentrum. Vervolgens wordt deze opgestuurd naar de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit.
Deze extra R&O-verplichting gold al voor de EU-risicolanden Bulgarije, Estland, Griekenland, Hongarije, Letland, Litouwen, Polen, Roemenië, Slowakije en alle landen buiten de Europese Unie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
-

KUHN GF 13002 SCHUDDER
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7R 270 () #696899
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Dinsdag18° / 3°0 %
-
Woensdag19° / 6°0 %
-
Donderdag20° / 7°0 %
















