NAK verlaagt in eerste veldkeuring iets meer percelen
De NAK heeft tijdens de eerste veldkeuring 1,12 procent van de pootgoedpercelen in klasse verlaagd. Het percentage is iets hoger dan vorig jaar.
Bij 10 procent is de verlaging veroorzaakt door een virus (vorig jaar 7 procent). Bij 62 procent was de oorzaak bacterieziek (vorig jaar 58 procent). Bij de overige oorzaken gaat het om 28 procent (vorig jaar 35 procent) van de gevallen.
Door de weersomstandigheden zijn de ontwikkelingen van de gewassen erg wisselend. Door het koude voorjaar en de latere opkomst van de aardappelen heeft de NAK de keuring iets later opgestart dan andere jaren. De veldkeuring komt daardoor rustig op gang. Ongeveer 30 procent van de percelen heeft inmiddels een eerste keuring gehad.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-

Evers Forest XL 9-310 R62
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (AKK) #688016
Gebruikt, P.O.A.
-

Rumptstad Stoppelploeg
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Vrijdag11° / 2°70 %
-
Zaterdag13° / 6°50 %
-
Zondag15° / 5°20 %
















