FloraHolland onderzoekt verbeterpunten productinformatie
Royal FloraHolland gaat de productinformatie verbeteren. Via een enquête onder inkopers en aanvoerders wil de bloemenveiling de komende weken inzicht krijgen in waar de verbeterpunten liggen.

Inkopers en aanvoerders kunnen hun mening geven rondom de relevantie en het gebruik van de huidige productinformatie. In een later stadium vindt een onderzoek plaats waarin wordt gevraagd naar de behoeften op het gebied van controle en reclamatie.
Volgens FloraHolland is het verhogen van de betrouwbaarheid van productinformatie- en foto's cruciaal voor het goed functioneren van de marktplaats en het verbeteren van de inkoopbeleving van kopers bij het veilen. De productinformatie wordt door intensivering van de controles al beter, maar er moet volgens de veiling nog veel meer gebeuren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (WOL) #692542
Gebruikt, € 6.966
-
Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
-
Vicon Extra 332XF frontschijvenmaaier
2016, P.O.A.
-
Fendt 728 Gen7 Power+
2024, P.O.A.
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Vrijdag20° / 11°5 %
-
Zaterdag20° / 11°30 %
-
Zondag21° / 9°0 %