Tim Ubbels wint Maischallenge 2020
Tim Ubbels uit het Friese Jelsum is de winnaar van de Maischallenge 2020. Bij deze wedstrijd van het NAJK, Limagrain en ForFarmers draait het om het beste telen van mais. Daarbij zijn op verschillende momenten in het maisjaar toetsmomenten.

De winnaar werd vrijdag tijdens een online bijeenkomst bekendgemaakt. Ubbels wint een reis voor twee personen naar het maisveredelingsbedrijf van Limagrain in Frankrijk. De tweede prijs, een Samsung smartwatch, is voor Niels van de Wouw uit het Zeeuwse Biervliet. Ook de derde prijs gaat naar het Noorden, naar Casper van Oostrom uit het Groningse Scheemda. Voor de drie winnaars heeft ForFarmers respectievelijk drie, twee en een zak Silosolve inkuilmiddel beschikbaar gesteld.
Bij deze vijfde editie was er ook een scholenchallenge. De winnaar, het team van het Almelose Zone.College wint een dagtocht naar het Limagrain onderzoekscentrum in Zeeland. De nummer 2, het team van Aeres Hogeschool in het Flevolandse Dronten, bezoekt het ForFarmers-hoofdkantoor in het Overijsselse Lochem.
Beanchallenge
Voor komend jaar wordt waarschijnlijk naast de Maischallenge ook een Beanchallenge gehouden. Bij deze wedstrijd draait het om de teelt van bonen als veevoer.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lemken Ploeg Juwel 8 (WOL) #517313
Gebruikt, P.O.A.
-
Lely Splendimo 360M 540rpm
2015, P.O.A.
-
Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
-
Lely Splendimo 320FC
2014, € 8.850
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Donderdag23° / 12°0 %
-
Vrijdag24° / 12°0 %
-
Zaterdag26° / 13°0 %