Nieuwe rassen potchrysantenserie Breeze en Chrystal
Nieuwe rassen uit de potchrysantenseries Breeze en Chrystal overtuigen jaarrond door uitstekende prestaties. Dat meldt veredelingsbedrijf en producent van uitgangsmateriaal Dümmen Orange.
De nieuwe rassen van de potchrysantenseries Breeze en Chrystal hebben grote sierwaarde, zijn stevig en hebben een lange houdbaarheid. Het zijn de enkelbloemige Breeze Pink Improved en Breeze Oxygen en het gevuldbloemige ras Chrystal Jasper die een verbetering op deze punten laten zien.
Met deze nieuwe toevoegingen tellen de twee series nu elk zo'n twintig rassen. Het palet gaat van zuiverwit tot verfrissend oranje en warme nuances in brons, met daartussen diverse felgele, roze en rode tinten. De combinatiemogelijkheden zijn daardoor oneindig, stelt Dümmen Orange.
GreenGuard-
Alle potchrysanten van Dümmen Orange zijn GreenGuard-gecertificeerd, net zoals de nieuwe rassen uit de twee series. GreenGuard staat garant voor duurzame producten voor zowel de teler, de handelaar als de consument.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6130R AP 40 km (ZIJ) #704777
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7430 trekker (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066M COMPACTTRACTOR (ZUI) #777838
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 iV 4 schaar ploeg (ZAN) #517314
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Maandag13° / 2°5 %
-
Dinsdag16° / 2°0 %
-
Woensdag18° / 4°5 %

















