Dümmen Orange neemt Taiwanese veredelaar over
Met de overname van het Taiwanese kweekbedrijf Sogo Orchids gaat Dümmen Orange zich meer toeleggen op de veredeling van phalaenopsis.
Ook wordt de weefselkweekcapaciteit van het grote veredelingsconcern door deze overname verdubbeld. Sogo Orchids is vooral gefocust op het veredelen van phalaenopsis en de weefselkweek daarvan voor belangrijke markten als de Verenigde Staten, Brazilië, Zuidoost-Azië en Noordwest-Europa.
Dümmen Orange omschrijft zelf het opgaan van Sogo Orchids in het grote concern als een win-winsituatie. De producten van Sogo kunnen via het uitgebreide distributienetwerk van Dümmen Orange worden vermarkt. Verder kunnen beide ondernemingen van elkaars faciliteiten gebruikmaken onder meer ten aanzien van onderzoek en ontwikkeling.
Positie versterken
Voor Dümmen Orange is het grote voordeel dat het concern zijn positie kan versterken op de snelgroeiende Aziatische markt voor sierteeltproducten. De directie ziet phalaenopsis als belangrijke productgroep met veel potentie voor verdere groei.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF8501TO schudder
2006, P.O.A.
-

Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-

Valtra T234D
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HIL) #692300
Gebruikt, € 4.080
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Zondag12° / 8°80 %
-
Maandag12° / 7°70 %
-
Dinsdag14° / 7°50 %













