Termijn voor sloop varkensbedrijf met tien maanden verruimd
Ondernemers die meedoen aan de Subsidieregeling sanering varkenshouderijen krijgen langer de tijd om hun bedrijf te slopen. De termijn is verlengd van zes maanden naar zestien maanden.

Varkenshouders die meedoen aan de regeling moeten acht maanden nadat de beschikking is verstrekt zijn leeggedraaid en de mest moet dan zijn afgevoerd.
Aansluitend had een ondernemer zes maanden de tijd om de gebouwen te slopen. Die termijn is nu verlengd naar zestien maanden. In de nieuwe situatie moet een bedrijf dus niet veertien maar vierentwintig maanden nadat de beschikking is verstrekt zijn ontmanteld.
Druk van de ketel
Door de verruiming van de regeling gaat op meerdere fronten de druk van de ketel. Voor slopers en asbestsaneerders is er meer tijd waarin hun beperkte capaciteit kan worden ingezet. Voor locaties waar nog flora- en faunaonderzoek moet plaatsvinden, geeft de verruiming ook de gewenst speelruimte.
Deelnemers aan de saneringsregeling hebben hierover inmiddels een e-mail van het ministerie van LNV ontvangen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt 313 S4 Profi
2018, P.O.A.
-
Fella TH13010 getrokken schudder
2012, P.O.A.
-
Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
-
Valtra A114
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %