FloraHolland stelt kopen op afstand verplicht
Bloemenveiling Royal FloraHolland verplicht klanten om in te kopen via kopen op afstand (KOA). De regel gaat met ingang van 2 november in, meldt de bloemenveiling.
Handelaren kunnen dan alleen nog via KOA of een KOA-tribunewerkplek inkopen. Bloemen en planten kopen middels de knoppen in de tribunebank kan dan niet meer. Volgens FloraHolland kopen ruim duizend bedrijven, verdeeld over zo'n 5.500 KOA-werkplekken, in op de klokken van de veiling. 'Slechts enkele kopers maken nog geen gebruik van KOA', zegt een woordvoerder van het bedrijf.
Vanaf 2 november 2020 alleen nog inkopen met KOA https://t.co/q22waxdSvy pic.twitter.com/kp0XQ8nSTf
— Royal FloraHolland (@FloraHolland) September 25, 2020
Om KOA-tribunewerkplekken in de afmijnzalen te faciliteren, bouwt FloraHolland de huidige tribunebanken de komende weken om. Het aantal bezoekers op de tribunes neemt af. Om die reden voegt de veiling dun bezette afmijnzalen in Aalsmeer en Naaldwijk samen.
Verhuizing
Zo beperkt het bedrijf het aantal om te bouwen tribunebanken. In Aalsmeer wordt afmijnzaal E naar G verhuisd en in Naaldwijk afmijnzaal C naar D. De verhuizing is volgens de bloemenveiling voor 2 november afgerond.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn FC313-F frontmaaier
2014, € 7.250
-

Schuitemaker Rapide 135 opraapwagen
2004, € 22.500
-

John Deere 6M 125 trekker (HIL) #783200
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (REU) #777371
Gebruikt, € 3.395
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag15° / 8°5 %
-
Vrijdag14° / 6°5 %
-
Zaterdag12° / 6°5 %
















