Agractie roept op tot waakzaamheid na inbraken
Agractie roept iedereen in het buitengebied op waakzaam te zijn. De afgelopen week werd namelijk ingebroken op een vleeskuikenboerderij in de regio Eindhoven. Omdat niets is ontvreemd, wordt gedacht aan het werk van dierenactivisten.

Op op het terrein te komen, knipten de daders een hekwerk door. Vervolgens werden met geweld drie deuren van vleeskuikenschuren geforceerd.
Aangifte
Inmiddels is door de pluimveehouder aangifte gedaan bij de politie en worden dierenactivisten als de meest waarschijnlijke daders beschouwd. Op het bedrijf zijn aanvullende maatregelen genomen om herhaling te voorkomen. Het vorige weekend werd in Friesland een melktank opengedraaid, waardoor 3.000 kilo melk wegstroomde.
Agractie roept nu iedereen op om waakzaam te zijn en verdachte situaties bij de politie en in boerenappgroepen te melden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X147R (MG) #692321
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z315E Zeroturn maaier (BV) #692162
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (LH) #688718
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z545R (WD) #692976
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %