Cemis 700 nieuwe universele Claas-terminal
Claas gaat de bestaande terminals Operator en Communicator vanaf deze zomer geleidelijk vervangen door de Cemis 700 Isobus-terminal.

De Cemis 700 heeft een ergonomisch ontwerp en is door het gladde oppervlak makkelijk te reinigen. De terminal heeft tien verlichte druktoetsen, een draaiknop en enkele hoofdbedieningsknoppen.
Het contrastrijke kleurendisplay met aanraakfunctie heeft een 7 inch scherm en automatische dag-nachtomschakeling. Via de dubbele camera-aansluiting kan het display de beelden van twee camera's laten zien, die bijvoorbeeld op een werktuig zijn gemonteerd.
Gecertificeerd
De Aux-O en Aux-N, UT1- en UT2-functies, en de ISO 11783 compatibiliteit zijn gecertificeerd door de Agricultural Industry Electronics Foundation (AEF). De Cemis 700 is vanaf oktober als optie verkrijgbaar voor diverse maaiers, persen en opraapwagens.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lely Splendimo 320FC
2014, € 8.850
-
John Deere Tractor 5095M (MG) #687878
Gebruikt, P.O.A.
-
Vicon Frontmaaier (trommelmaaier)
Gebruikt, P.O.A.
-
Iseki TM 3185 compacttractor
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %