Ctgb laat twee nieuwe gewasbeschermingsmiddelen toe
Het College voor de toelating van gewasbeschermingsmiddelen en biociden (Ctgb) heeft vorige week twee nieuwe middelen toegelaten.
Avaunt is een insectenbestrijdingsmiddel dat is toelaten in de teelt van koolzaad. Safari Duoactive is een onkruidbestrijdingsmiddel dat is toegelaten voor een na-opkomst behandeling in de teelt van bieten.
Het onkruidbestrijdingsmiddel Enturion Plus heeft van het Ctgb een uitbreiding gekregen. De wijziging betreft de toelating in een groot aantal kleine toepassingen in vooral de groente- en bloementeelt.
Herregistratie
Een herregistratie heeft plaatsgevonden bij de volgende middelen: onkruidbestrijdingsmiddelen Kart en Kyleo, aanstrijkmiddel Etna Next (glyfostaat) tegen aardappelopslag en onkruid, en de schimmelbestrijdingsmiddelen Amistar, Ortiva en Zoxis.
Voor het onkruidbestrijdingsmiddel Tanden in de teelt van bieten is het gebruiksvoorschrift uitgebreid met een LDS-toepassing. De middelen Mesurol FX, Rocket EC en Buttress zijn door het Ctgb ingetrokken.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Toro ZS 4200T
2012, P.O.A.
-
JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (BIE) #692141
Gebruikt, € 5.644
-
John Deere 3038R compacttrekker (HAE) #776038
Gebruikt, € 21.000
-
Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Stagiair(e) Redacteur Agrarische Markten
Nieuwe Oogst - NL
Veldmedewerker Pacht Provinciale gronden (16-24 uur)
Provincie Fryslân - NL
Weer
-
Dinsdag18° / 9°5 %
-
Woensdag17° / 6°0 %
-
Donderdag16° / 5°10 %