Italiaanse televisie filmt Beter Leven in Nederland
Nederlandse deelnemers aan het Beter Leven-keurmerk verschijnen binnenkort op de Italiaanse televisie. Afgelopen weekend filmde de Italiaanse cameraploeg van journalist Sabrina Giannini daarvoor in de Achterhoek.
Centraal in de opnames staat de samenwerking tussen boeren, supermarkten en de Dierenbescherming aan meer dierenwelzijn. De Italiaanse filmploeg verbaasde zich over de Nederlandse inzet daarop en de resultaten. In één jaar tijd groeide het Beter Leven-keurmerk in de markt uit tot het grootste keurmerk.
Het is in elke supermarkt te vinden op vlees, vleeswaren, eieren en zuivel. In Italië is de situatie in de veehouderij nog heel anders. Legkippen worden nog grotendeels (meer dan 50 procent) gehouden in kooihuisvesting. Melkkoeien voor de befaamde Parmezaanse kaas hebben nauwelijks weidegang.
Indovina chi viene a cena
Het gaat om het televisieprogramma 'Indovina chi viene a cena' (Raad eens wie er komt eten) van de Italiaanse publieke omroep RAI 3. De filmploeg van Giannini bezocht het legkippenbedrijf van Roy Tomesen met vrije-uitloopkippen en twee sterren van het Beter Leven-keurmerk en Suzanne Ruesink. De dag ervoor filmde de ploeg bij de Dierenbescherming en een supermarkt van Jumbo.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HIL) #692301
Gebruikt, € 3.950
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (ZUI) #692298
Gebruikt, € 3.950
-

Ref. Valtra 6550 Hi-Tech
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Frontmaaier zonder kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Vrijdag13° / 7°20 %
-
Zaterdag15° / 10°70 %
-
Zondag12° / 9°70 %












