RVO-storing: mail ontheffingsaanvraag koudmerken
Boeren die door een computerstoring op mijnrvo.nl woensdag geen vrijstelling konden aanvragen voor koudmerken, kunnen zich donderdag via de mail melden bij RVO.nl.
Woensdag was de laatste dag om deze vrijstelling aan te vragen. Door een hapering in het computersysteem was de site echter niet altijd bereikbaar. Het is sinds 1 juni niet meer toegestaan om te vriesbranden, oftewel koudmerken. Boeren konden zich tot gisteren via mijnrvo.nl aanmelden voor een tijdelijke vrijstelling om toch te mogen koudmerken. Die vrijstelling maakt het vooralsnog mogelijk om tot en met eind 2022 te koudmerken.
Landbouwminister Carola Schouten denkt erover om de vrijstelling met 25 jaar te verlengen. Daarmee wordt het koudmerken uitgefaseerd. Nieuwe bedrijven kunnen niet meer starten. Het aantal bedrijven dat een vrijstelling heeft, slinkt de komende jaren. Zo is de vrijstelling niet overdraagbaar en vervalt deze bij een bedrijfsovername.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH PUMA 220 AFS CONNECT
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-

Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
-

Front PTO valtra 4 serie
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Weer
-
Vrijdag25° / 10°0 %
-
Zaterdag27° / 13°0 %
-
Zondag26° / 13°0 %













