Best of Four en Van Nature willen samen
Telersverenigingen Best of Four en Van Nature willen fuseren. Dat hebben de twee bekendgemaakt.

Tijdens de maandag gehouden algemene ledenvergadering van Best of Four en een informatiebijeenkomst van Van Nature werd duidelijk dat beide coöperaties verkennende onderzoeken voor een fusie starten. Bij zowel de besturen als de leden van beide telersverenigingen is voldoende draagvlak voor dit voornemen.
De twee coöperaties zien een groter volume als belangrijkste antwoord op de ontwikkeling in de markt van toenemende inkoopkracht bij de retail en in de handel. 'Het streven is om een kostenefficiënte organisatie, die de beste prijs voor haar leden uit de markt haalt, te blijven.'
Daadkrachtige coöperatie
Besturen en directies streven naar het behoud van een kleine, flexibele telersorganisatie die snel kan inspelen op ontwikkelingen bij telers en in de markt. 'Tevens is het uitgangspunt dat een daadkrachtige coöperatie met betrokken leden het best de belangen van haar leden dient.'
Door het samengaan van de coöperaties zal een betere benutting van GMO-gelden worden bereikt. Best of Four en Van Nature verwachten kort na de zomer een voorstel ter goedkeuring aan beide ledenvergaderingen voor te kunnen leggen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF 17002 T GII
2014, P.O.A.
-
Fendt 313 Vario S4 Profi Marge !!!
2017, P.O.A.
-
Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-
Fendt Former 920C middenafleg hark
Nieuw, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zaterdag21° / 15°15 %
-
Zondag19° / 14°95 %
-
Maandag19° / 13°85 %