AH: Wakker Dier schetst verkeerd beeld
Albert Heijn (AH) vindt dat Wakker Dier een verkeerd beeld schetst van de aanbiedingen van het concern van vlees zonder dierenwelzijnskeurmerk. Het bedrijf zegt juist veel aandacht te besteden aan dierenwelzijn.

'Niet voor niets verkopen we het meeste biologisch en scharrelvlees van Nederland', reageert AH op de campagne van de dierenwelzijnsorganisatie. Wakker Dier lanceerde maandag een radiospot om de vleesaanbiedingen van AH een halt toe te roepen. Wakker Dier noemt Albert Heijn 'de meest dieronvriendelijke supermarkt in Nederland'.
Volgens het supermarktbedrijf hebben bijvoorbeeld AH-kippen geen Beter Leven-keurmerk, maar zijn het 'kippen van een robuust ras, met meer leefruimte en afleidingsmaterialen. Een kip waarover Wakker Dier overigens eerder te spreken was.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF 17002 T GII
2014, P.O.A.
-
Fendt Former 920C middenafleg hark
Nieuw, P.O.A.
-
JOHN DEERE 6120M (SMI) #63476
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 312 LSA
1993, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Donderdag21° / 16°25 %
-
Vrijdag26° / 13°0 %
-
Zaterdag26° / 15°95 %