Kamervragen over bedreigen konijnenhouders
VVD-politica Helma Lodders en Antoinette Laan-Geselschap hebben schriftelijke Kamervragen gesteld aan ministers Carola Schouten van LNV en Ferdinand Grapperhaus van Justitie over de bedreiging van konijnenhouders.
In EénVandaag was te zien dat konijnenhouders worden bedreigd, onder meer via een briefkaartenactie. Konijnen in Nood, van Vegan Streaker Peter Janssen, zit achter deze actie. Op de briefkaarten staan verwensingen als vergelijkingen met Hitler en Stalin.
Lodders en Laan vinden dat konijnenhouders goed voor hun dieren moeten zorgen, maar dat iedere vorm van bedreigingen onacceptabel is. Ze willen dan ook dat de beide ministers en andere overheden ervoor zorgen dat deze ondernemers veiligheid wordt geboden. Verder vinden de Kamerleden dat dergelijke acties meer vallen onder de categorie extremisme dan activisme. Ze vinden dan ook dat hiervoor een hogere strafmaat moet gaan gelden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (ZND) #65742
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Tractor 6120M (SB) #692396
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X167R (MM) #692919
Gebruikt, € 5.644
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z545R (WD) #275423
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %