Leerbroekers in actie voor konijnenhouder
Inwoners en boeren in Leerbroek tonen zaterdagmiddag dat zij achter konijnenhouder Kool staan en zijn familiebedrijf steunen. Dat doen ze nu actiegroep Konijnen in Nood aankondigde actie te blijven voeren tegen het bedrijf.

In december vorig jaar heeft Konijnen in Nood bij Kool al eens een kleine demonstratie gehouden vanaf de openbare weg. De actievoerders maakten via facebook bekend door te zullen gaan met hun acties. Zij willen dat aan de konijnenhouderij in Nederland een einde komt.
'Demonstreren is een goed recht voor iedereen in Nederland, maar wat deze groep doet gaat te ver. Zij intimideren en maken ons zwart met allerlei middelen. Dat gaat ons niet in de koude kleren zitten', aldus Arie Kool.
De Leerbroekse gemeenschap steunt de familie. Dat bleek onder meer tijdens een bijeenkomst donderdagavond in het dorpshuis. 'Om de mensen te bedanken, hebben we daarom heel Leerbroek uitgenodigd voor een informele bijeenkomst op ons erf.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Jumbo 6600 opraapwagen
2005, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (MM) #692930
Gebruikt, € 6.950
-
Pottinger Frontmaaier zonder kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-
Iseki SXG15H
2009, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Woensdag21° / 6°10 %
-
Donderdag26° / 10°10 %
-
Vrijdag30° / 15°60 %