GEA meet celgetal per kwartier
Een continue celgetalmonitoring per kwartier. Volgens GEA heeft de melktechnologie-producent daarmee het enige systeem ter wereld dat dit kan. Het product is verkrijgbaar bij automatische melksystemen.

De celgetalmonitoring is gebaseerd op de zogeheten EPT-technologie, wat staat voor Electrical Permittivity Threshold. Deze methode registreert tijdens het melken het celgetal in de melk zonder dat daarvoor verbruiksmiddelen of toevoegingen zoals reactievloeistof nodig zijn. Bovendien wordt de melkstroom niet gehinderd of vernauwd, gaat er geen melk verloren en wordt het melkproces niet vertraagd.
Op deze manier worden risicodieren geïdentificeerd, waarna het systeem aangeeft in welk kwartier de infectie speelt. De celgetalmonitoring kan geïnstalleerd worden op de DairyRobot M9500 (voorheen Monobox) en de DairyRobot R9900 (voorheen DairyProQ) melksystemen. Dat kan direct bij aanschaf of als uitbreiding van bestaande systemen.
De celgetalmonitoring van GEA is per direct leverbaar en wordt in Nederland geïntroduceerd op RMV Hardenberg van 30 oktober tot en met 1 november 2018.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gewichtblok 1050 KG BOX ECO
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X590 (LIE) #692969
Gebruikt, € 8.950
-
John Deere Tractor 6100M (BEN) #697386
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra Q305 trekker
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zondag21° / 14°95 %
-
Maandag19° / 12°50 %
-
Dinsdag19° / 11°75 %