Studenten gaan de strijd aan met hete pepers
Studenten gingen bij Westlandpeppers in De Lier de uitdaging aan om pepers te eten. Omdat het deze week de Dutch Agri en Food week is, brachten ze op de solex een bezoek aan het bedrijf.
Daar kregen de studenten een rondleidingen en gingen met elkaar de strijd aan wie de heetste peper durft te eten. 'Sommige pepers waren lekker zoet en licht pittig, maar er waren er ook wat die flink pittig waren', vertelt student Arlin in 't Veld.
'Die hele hete peper is leuk, maar het gaat ons puur om de smaak', meldt Bram Kloosterman van Westlandpeppers. Hij leidde de studenten rond. 'We hebben veel soorten pepers gezien en geproefd', blikt In 't veld terug. 'Het is zeer interessant om te zien hoe alles werkt en het er aan toe gaat in de kas.'
'Elk jaar proberen we nieuwe soorten pepers te verbouwen', geeft Kloosterman aan. 'We beginnen klein en kijken wat het wordt. Dat is best een opgave maar een leuke uitdaging.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere 6R 175 trekker (HAE) #693684
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (MOL) #692688
Gebruikt, € 3.950
-
MERCEDES-BENZ MB TRAC 800
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE 2032R COMPACTTREKKER (HEN) #696233
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Woensdag18° / 12°80 %
-
Donderdag20° / 14°20 %
-
Vrijdag24° / 13°25 %