Glastuinders De Lier willen van aardgas af
Glastuinders in de Kralingerpolder in De Lier gaan gezamenlijk aan de slag om de 117 hectare glastuinbouw in het gebied te voorzien van duurzame warmte tegen een concurrerende prijs.
Het komende halfjaar gaan zij vanuit de nieuwe Warmtecoöperatie Kralingerpolder aan de slag om de mogelijkheden van een warmtenet in Kralingerpolder te onderzoeken.Dat heeft LTO Glaskracht Nederland gemeld.
De transitie van fossiele energie naar duurzame warmte om daarmee de CO2-footprint te verlagen, is actueler dan ooit met de problemen rond de aardgaswinning in Groningen. Daarnaast willen de glastuinbouwbedrijven zelf ook streven naar een klimaatneutrale sector.
Warmteclusters
Koppeling van de diverse duurzame warmtevoorzieningen in het Westland tot één warmtesysteem wordt gezamenlijk met de andere warmteclusters opgepakt.
LTO Glaskracht Nederland en Energie Transitie Partners (ETP) ondersteunen het proces en de werkzaamheden.
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2015, P.O.A.
-

Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-

Pottinger Novacat 442 achtermaaier
2025, € 24.941
-

John Deere 6155M trekker (DRO) #705202
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Dinsdag11° / 2°25 %
-
Woensdag12° / 4°20 %
-
Donderdag12° / 4°50 %
















