Glastuinders De Lier willen van aardgas af
			Glastuinders in de Kralingerpolder in De Lier gaan gezamenlijk aan de slag om de 117 hectare glastuinbouw in het gebied te voorzien van duurzame warmte tegen een concurrerende prijs.
		
 
		Het komende halfjaar gaan zij vanuit de nieuwe Warmtecoöperatie Kralingerpolder aan de slag om de mogelijkheden van een warmtenet in Kralingerpolder te onderzoeken.Dat heeft LTO Glaskracht Nederland gemeld.
De transitie van fossiele energie naar duurzame warmte om daarmee de CO2-footprint te verlagen, is actueler dan ooit met de problemen rond de aardgaswinning in Groningen. Daarnaast willen de glastuinbouwbedrijven zelf ook streven naar een klimaatneutrale sector.
Warmteclusters
Koppeling van de diverse duurzame warmtevoorzieningen in het Westland tot één warmtesysteem wordt gezamenlijk met de andere warmteclusters opgepakt.
LTO Glaskracht Nederland en Energie Transitie Partners (ETP) ondersteunen het proces en de werkzaamheden.
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
 
					 
					 
					Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
- 
					 JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER (SOM) #31419Gebruikt, € 17.941 
- 
					 John Deere 4049M compacttrekker met 400e voorlader (HAE) #776054Gebruikt, P.O.A. 
- 
					 JOHN DEERE X380 ZITMAAIER (MID) #692957Gebruikt, P.O.A. 
- 
					 Valtra T 144 active met voorladerGebruikt, P.O.A. 
Vacatures
- Beleidsmedewerker Boomkwekerij- Royal Anthos - Hillegom
- Teamleider teelt- IBN - Schaijk
- Technisch Specialist- Pater Bloembollen - Spierdijk
- Internationaal Accountmanager- Schaap Holland BV - Biddinghuizen
- Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw- Nieuwe Oogst - NL
Weer
- 
	Zaterdag15° / 10°80 %
- 
	Zondag13° / 9°60 %
- 
	Maandag13° / 7°40 %










 
								 
								 
								 
								 
								



 
					


