Frans grenshek moet Belgische varkenspest weren
Het plaatsen van een hek om varkens te weren en verboden toegangsborden bij een aantal bossen in Noordoost-Frankrijk. Dat zijn enkele maatregelen die het land neemt om de in België heersende varkenspest buiten de deur te houden.
Dat melden diverse Franse media. In verschillende gebieden nabij de grens is het jagen op alle soorten volledig verboden tot in elk geval 20 oktober. Dit geldt in 41 gemeenten in het noorden van het departement Meurthe-et-Moselle. Dit ligt onder Luxemburg.
• Lees ook: Denemarken gaat zwijnen weren met hek
In die perioden mogen de bij deze gemeenten behorende bossen niet worden betreden. Bovendien zal er vanaf zaterdag een scheiding tussen Frankrijk en België plaatsvinden, langs de departementen van de Meusse, Meurthe-et-Moselle en Les Ardennes.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X 167 ZITMAAIER (MOL) #45391
Gebruikt, € 5.247
-
JOHN DEERE 3046R COMPACTTREKKER (ZUI) #695953
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE 4066M COMPACTTREKKER (HIL) #694697
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (HAE) #692283
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°70 %