Veehouder trouw aan voerleverancier
Ruim 90 procent van de veehouders is over een jaar vrijwel zeker of zeer waarschijnlijk nog klant van de voerleverancier waar ze nu ook zaken mee doet. Slechts 3 procent is dat niet en 5 procent weet het nog niet.

Dat blijkt uit een voorlopige uitslag van de online VoerMonitor, die is uitgevoerd door onderzoeksbureau Geelen Consultancy. Op dit moment hebben iets meer dan 1.400 veehouders meegewerkt aan de nog lopende peiling. Hierin beoordelen veehouders hun voerleverancier; met andere woorden wat gaat goed en wat kan beter.
In de VoerMonitor wordt onder meer ook bekeken wat de belangrijkste redenen zijn waarom veehouders klant zijn van een bepaalde voerleverancier en hoe veehouders de kwaliteit van het voer, de voerprijzen en de bedrijfsbegeleiding van hun voerleverancier beoordelen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HA) #692289
Gebruikt, € 3.950
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (SB) #691836
Gebruikt, € 3.950
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HG) #692667
Gebruikt, € 3.950
-
John Deere Tractor 7430 PREMIUM (MD) #134086
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag17° / 11°40 %
-
Woensdag21° / 6°10 %
-
Donderdag27° / 10°10 %