Nieuw landbouwbeleid levert 320.000 reacties op
De Europese Commissie heeft in de afgelopen twaalf weken ruim 320.000 reacties uit alle 28 EU-landen ontvangen op de openbare raadpleging over het moderniseren en vereenvoudigen van het gemeenschappelijk landbouwbeleid (GLB).
Verreweg de meeste reacties, ruim 147.000, komen uit Duitsland. Uit Nederland kwamen 7.200 reacties, waaronder ook een van LTO Nederland. De Europese Commissie meldt dat uit een eerste analyse blijkt dat een aantal reacties zijn ingediend via verschillende online platforms van belangengroepen.
Daarnaast heeft de commissie reacties ontvangen van individuele burgers, nationale, regionale en lokale overheden en organisaties die een breed scala van belanghebbenden vertegenwoordigen. Alle antwoorden worden in overweging genomen om de omvang van de uitgedrukte visies vast te leggen, aldus de Europese Commissie. Er wordt nu een volledige analyse van de reacties gemaakt. De eerste resultaten worden 7 juli in Brussel gepresenteerd.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Walker MT25I-32
2018, P.O.A.
-

AS Motor 1040 YAK 4WD (HAE) #31196
Gebruikt, € 13.948
-

Deutz-Fahr 11041
2002, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z740R ZEROTURN 54" (LIE) #778426
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Zaterdag19° / 11°10 %
-
Zondag22° / 11°10 %
-
Maandag21° / 14°50 %















