LTO-portefeuille 'Gezonde Dieren' voor Jeannette van de Ven
Melkgeitenhoudster Jeannette van de Ven is gisteren benoemd tot nieuwe portefeuillehouder 'Gezonde Dieren' binnen LTO. Ze volgt daarmee Toon van Hoof op.
Van de Ven runt samen met haar man Jan een melkgeitenbedrijf in Oirschot met 1600 geiten. Ook is ze sinds 2010 voorzitter van de LTO-vakgroep Melkgeitenhouderij.
Haar functie past binnen de lijn die LTO heeft ingezet in het kader van het 'Nieuwe besturen'. Omdat binnen dit nieuwe besturen van LTO geen dubbelfuncties zijn toegestaan, stopt ze als voorvrouw van de vakgroep.
Als gevolg van Q-koorts kreeg ze als vakgroepvoorzitter veel te maken met diergezondheid en humane gezondheid. Ze noemt zichzelf bestuurlijk vooral een verbinder.
Verbinder
'Voordat ik aantrad als voorzitter van de vakgroep, wilde ik een gesprek met de toen pas opgerichte patiëntenvereniging. Door dit gesprek werden we geen dikke vrienden, maar er ontstond wel begrip voor elkaars situatie.'
Met de nieuwe voorzitter is ook de functienaam veranderd. Van Hoof was nog portefeuillehouder 'Diergezondheid'
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Ariens Edge 34 (BIE) #690381
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 313 Vario S4 Profi Marge !!!
2017, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (DRO) #708772
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Vrijdag21° / 6°5 %
-
Zaterdag19° / 11°10 %
-
Zondag22° / 11°10 %











