Vier kampioenen voor Bons op HHH
Na het kampioenschap bij de vaarzen en in de middenklasse zwartbont levert Bons-Holsteins uit Ottoland vandaag met Bons Holsteins Koba 191 (V. Jasper) ook de kampioen bij de oudere koeien. Stalgenoot Bons-Holsteins Ella 186 (V Den-K Marshall Ll Laurin) werd hier reservekampioen.
Daarmee lijkt dit bedrijf zeker vanr het algemeen kampioenschap. Bons Holsteins Koba 191 was bij de oudere koeien een klasse apart, met veel melktype en openheid en een best uier. De gebalanceerde en brede Ella 186 kwam hierin iets te kort. Wel won Ella haar rubriek, voor Djura (Golden-Oaks St Alexander) van maatschap Talsma Warga, die niet alleen op 1B kwam, maar in de finale een eervole vermelding kreeg.
In dezelfde rubriek werd Bons-Holsteins Koba 202 (V. Jasper) van Bons derde.
Koba 191 won de andere rubriek oudere koeien. Hier wasde 1B voor Drouner Ria 1038 (V. Scooby-Duu) van de familie Albring uit Drouwenermond. De derde plaats was hier voor K D Doetje 89 (V. Goldwyn) van maatschap Kooijker-Marinus uit Ny Beets,
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt 312 S4
2018, P.O.A.
-
T7.220 Auto Command CVT
Gebruikt, € 45.000
-
Fendt 309CAI
2006, P.O.A.
-
Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Stagiair(e) Redacteur Agrarische Markten
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zondag15° / 10°75 %
-
Maandag17° / 11°75 %
-
Dinsdag18° / 12°10 %