Drenthe steekt geld in jonge boeren
Drenthe investeert in jonge boeren en tuinders. 34 boeren van jonger dan 40 jaar ontvangen geld van de provincie.
Het geld is bedoeld om de bedrijven van de jonge ondernemers duurzamer te maken. Bijvoorbeeld door het plaatsen van zonnepanelen, het inzetten van precisiebemesting of het aanschaffen van koematrassen.
Met de regeling Jonge Landbouwers (JOLA) wil de Provincie jonge boeren een steuntje in de rug geven om hun bedrijf door te ontwikkelen na een bedrijfsovername. In totaal stelt Drenthe voor 615.000 euro aan subsidie beschikbaar. Geïnteresseerden kunnen tot en met 16 januari een aanvraag indienden.
Voorzitter Giske Warringa van het DAJK, de vereniging voor agrarische jongeren in Drenthe, is positief: 'Juist net na een bedrijfsovername is het voor jonge boeren lastig om extra te investeren. Deze regeling helpt dan om toch die stap te zetten. Wat mij betreft is investeren in jonge boeren per definitie duurzaam.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X948 (HG) #31306
Gebruikt, € 19.872
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (HG) #692702
Gebruikt, € 5.247
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (ZOB) #692933
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Dinsdag35° / 17°0 %
-
Woensdag33° / 18°65 %
-
Donderdag22° / 15°20 %