Hogere tarwenoteringen duren maar kort
De stijging van de tarwenoteringen op de internationale markten was slechts van korte duur. Dat blijkt uit het laatste weekbericht granen van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (ROV).
De tarwenoteringen in de Europese Unie laten eenzelfde beeld zien. Na een geringe stijging dalen de laatste dagen de noteringen weer.
Voornaamste reden voor de daling van de noteringen zijn de goede oogstvooruitzichten voor de meeste tarwe producerende regio's in de wereld in combinatie met de hoge voorraden.
Dalen
De tarwenoteringen in onder meer Canada, de Verenigde Staten en Australië daalden daardoor tot het niveau van enkele weken geleden.
In de Europese Unie daalde de termijnnotering tarwe voor levering levering september 2016 met 8,25 euro per ton tot 162,75 euro per ton.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER EX MAAIDEK (WOL) #692271
Gebruikt, € 5.410
-

JOHN DEERE X584 ZITMAAIER (BIE) #692433
Gebruikt, € 9.245
-

Pottinger schudder 8 elements HIT910
2008, € 7.850
-

John Deere 6155R (DAA) #705411
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Vrijdag24° / 8°0 %
-
Zaterdag23° / 11°75 %
-
Zondag18° / 12°70 %












